Cennik

Obudowa koszy śmietnikowych. Sprawdź ceny naszych produktów. Oferujemy dowóz i montaż obudowy koszy w promieniu 100km. Istnieje również możliwość zamówienia samej obudowy koszy do samodzielnego montażu. Dostawy  pod wskazany adres w Polsce realizuje firma kurierska. Nie mieszkasz w Polsce? Nie wiesz, czy jest możliwa wysyłka do innego kraju?  

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Sprawdź Atrakcyjną Ofertę Ratalną i Zrób Zakupy już Dziś. Minimum Formalności!

Bezpieczne Zakupy bez Wychodzenia z Domu. Zamów Wygodnie Online – Przelewy24.

UWAGA!!!

Zamów obudowę, najpierw otrzymaj produkt a  za wszystko zapłać  po 30 dniach. Bezpieczne Płatności PayU – sprawdź.

dlaczego warto segregować śmieci

Model 120

Cena dotyczy koloru Antracyt RAL 7016. Do kolorów RAL 7035, 8017, 9005, 9006 oraz paneli drzwi w kolorze Złoty Dąb + 10% do ceny brutto. Ceny zawierają 23% VAT.

Model 240

Cena dotyczy koloru Antracyt RAL 7016. Do kolorów RAL 7035, 8017, 9005, 9006 oraz paneli drzwi w kolorze Złoty Dąb + 10% do ceny brutto. Ceny zawierają 23% VAT.

Cena: 9,99 zł
Cena zawiera VAT 23%

Cennik usługi dowozu i montażu obudowy koszy w promieniu 100 km od Gniewa:

Ceny zawierają 23% VAT.
Powyżej 100 km cenę montażu ustalamy po wcześniejszej rozmowie z klientem.
Nowa usługa!!! Sam chcesz złożyć zabudowę? Interesuje Ciebie samo dowiezienie produktu pod wskazany adres? Możemy dostarczyć Tobie obudowę koszy zapakowaną w kartony wraz z instrukcją montażu do samodzielnego złożenia. Datę i godzinę wybierasz ty. Preferujemy godziny popołudniowe. Cena dowozu do 100 km to tylko 149 zł brutto.
Promocja!!!
Klienci z powiatów : tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego, sztumskiego i malborskiego, dowóz za jedyne 99 zł brutto.

Realizacja zamówienia oraz płatność

Po złożeniu zamówienia wystawiamy formularz zgłoszeniowy. Po jego akceptacji, przypisujemy numer zamówienia oraz informujemy o terminie realizacji zlecenia. Z reguły jest to około 2-3 dni roboczych . Całość płatna w dniu montażu gotówką bądź przelewem na podane przez nas konto bankowe. Istnieje również możliwość zamówienia samej obudowy koszy bez montażu oraz dowozu. Zapraszamy do sekcji “SKLEP“. Dostawy pod wskazany adres w formularzu realizuje firma kurierska DPD:
– dostarcza paczki do 30 kg
– czas dostawy jest to zazwyczaj następny dzień roboczy po dniu wysłania towaru
– koszt przesyłki uzależniony jest od ilości boksów (paczek) i wynosi  40 zł za paczkę (karton) . Płatność u kuriera 50 zł za paczkę + cena zabudowy. Kwota uzależniona jest od wagi i gabarytu produktów. Zabudowa na jeden kosz mieści się w jednym kartonie, zabudowa na 2 kosze w 2 kartonach , na 3 kosze w 3 kartonach itd. 

UWAGA !!! W ramach akcji promocyjnej, przy zamówieniu w sklepie internetowym, dostawa kurierem GRATIS , niezależnie od kwoty zamówienia oraz miejsca dostawy na terenie Polski. Czas dostawy to około 2-3 dni roboczych.

Instrukcja samodzielnego montażu  K120 – sprawdź
Instrukcja samodzielnego montażu K240 -sprawdź