Realizacja zamówienia oraz koszty dostawy

Dostawa – po złożeniu zamówienia na stronie sklepu, przypisany jest numer zamówienia oraz informujemy o terminie realizacji zlecenia. Z reguły jest to około 4-5 dni roboczych. Tak długi czas oczekiwania na obudowę koszy spowodowany jest bardzo dużą ilością zamówień  z Polski  i UE. Robimy co możemy, aby go skrócić do minimum. Od teraz pracujemy 24/7 dni w tygodniu, aby skrócić czas oczekiwania na obudowę do minimum.

Dostawy pod wskazany adres realizuje firma kurierska DPD bądź RABEN:
– dostarcza paczki do 30 kg
– czas dostawy jest to zazwyczaj następny dzień roboczy po dniu wysłania towaru
– koszt przesyłki uzależniony jest od ilości boksów (paczek) i wynosi  40 zł za paczkę (karton) . Kwota uzależniona jest od wagi i gabarytu produktów. Obudowa na jeden kosz mieści się w jednym kartonie, obudowa na 2 kosze w 2 kartonach , na 3 kosze w 3 kartonach itd.

UWAGA!!!

W ramach wiosenn0-letniej akcji promocyjnej, DARMOWA DOSTAWA KURIEREM, niezależnie od kwoty zamówienia, ilości zamówień oraz miejsca dostawy na terenie Polski.

Sam chcesz złożyć zabudowę? Interesuje Ciebie samo dowiezienie produktu pod wskazany adres, ale np. w godzinach wieczornych? Możemy dostarczyć Tobie obudowę koszy zapakowaną w kartony wraz z instrukcją montażu do samodzielnego złożenia. Datę i godzinę wybierasz ty. Cena dowozu do 100 km to tylko 199 zł brutto.

Klienci z powiatów : tczewskiego, starogardzkiego, kwidzyńskiego, sztumskiego i malborskiego, dowóz za jedyne 99 zł brutto.